Anasayfa » Genel » İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat ı sona ermiş veya tadilat görmüş olan daire ve iş yerlerinin temizliğini kapsar. Her türlü donanım ve yeterli personel firmamız tarafından temin edilir.Dairenizin veya eşyalarınızın zarar görmemesi için ekstra özen gösterilmektedir. Müşterilerimizden her hangi bir talepte bulunulmaksızın yapılması gereken tüm temizlik işleri itinayla yapılır.Kullanıma hazır halde teslim edilir.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde Tuşba  Temizlik önde gelen firmalardan olan siz değerli halkımıza her zaman en iyi hizmeti vermeyi kendine ilke edinmiş ve bu felsefesinden asla taviz vermemiştir.

İnşaat sonrası temizlik; Evinize, işyerinizde inşaat sonrası hafriyat kalıntıları, boya, çimento kalıntılar, kireç, lavabolar, banyo, mutfak zemindeki kalıntıların dezenfekte işlemleri, sizin sağlıklı hijyen şekilde yaşayabileceğiniz şekille getirmek bizim işimiz. İnşaat sonrası temizlikte yerlerin, boyanın, lavabolara dolaplara, mobilyalara uygulanacak işlemler birbirinden çok farklıdır. İş tecrübesi olan ekibimiz ile tüm işlemler için ayrı kimyasallar kullanılıp yeni veya yenilenmiş malzeme ve bölümlere ayrı işlemler yapılır. İnşaat sonrası eviniz , ofisiniz, okul, otel, Fabrika, Villa, Hastane, Banka,…v.b mekan temizliği için en tecrübeli ekip ile hizmet vermekteyiz.